+1 głos
446 wizyt
w Inne przez użytkownika (25.2k)
Zapraszam wszystkich zainteresowanych na szkolenie z odzyskiwania danych. Na razie proponujemy szkolenie na podstawowym poziomie, tak, że jeśli ktoś ma trochę doświadczenia w obsłudze takich programów, jak MHDD, Wiktoria, DMDE, R-Studio, to prawdopodobnie większość z tego, co będzie na szkoleniu już wie.. Z drugiej strony jeśli ktoś ma problemy z matematyką i fizyką na poziomie szkoły podstawowej, to też niewiele z tego skorzysta. Oczywiście szkolenie jest po to, żeby się uczyć, ale nie byłoby miło, gdyby ktoś rozbijał zajęcia przez braki w podstawach.

Więcej szczegółów na stronie:

http://kaleron.pl/szkolenie-odzyskiwanie-danych.php

Jeśli ktoś jest zainteresowany bardziej zaawansowanym poziomem szkolenia, to proszę pisać. Jak będzie zainteresowanie, to na pewno coś przygotujemy.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

8 odpowiedzi

0 głosów
przez użytkownika (25.2k)
Zapraszamy na kolejne szkolenia z odzyskiwania danych. Tym razem terminy sobotnie: 22 kwietnia i 20 maja.
przez użytkownika (2.3k)
Kiedy na HTTPS przechodzicie :) ?
0 głosów
przez użytkownika (25.2k)
Trudno powiedzieć...Zaczęliśmy wykonywać pewne ruchy koło naszej strony, nawet od pół roku mamy prawie gotową nową wersję, ale cały czas są ważniejsze i pilniejsze sprawy do zrobienia. Chociażby te szkolenia...mamy zainteresowanie wyższymi poziomami, a nie ma kiedy przygotować ćwiczeń, prezentacji, innych materiałów.

Zresztą u nas nigdy marketing nie był opanowany jak należy, a zawsze się jakoś kręciło:).
przez użytkownika (2.3k)
Ja wszystkie SSLe przerzuciłem ze skompromitowanego StartSSL na darmowe LetsEncrypt, trochę roboty jest na serwerze z ustawieniem wszystkiego, no ale za darmo i działa :), wkrótce Chrome zacznie sypać warningami jak nie będzie SSL dlatego pytam.
0 głosów
przez użytkownika (25.2k)
Mam nadzieję, że zdążymy. Problem polega na tym, że u nas zawsze na pierwszym miejscu była technika, a kwestie marketingu często odłogowały z braku czasu...Teoretycznie można kogoś zatrudnić/wynająć do zajmowania się marketingiem, ale doświadczenie uczy, że typowi marketingowcy często naobiecują klientom cudów na kiju, byle ich tylko złapać, a potem trzeba tłumaczyć, że nie wszystko się da, nie w każdych pieniądzach, a nawet jeżeli, to i tak to będzie musiało potrwać trochę dłużej. Najgorsze jest to, że wielu klientów nie rozumie fizyki na poziomie szkoły podstawowej i nie każdemu da się wytłumaczyć.

Ostatnio doszedłem do przekonania, że dla tzw. konsumentów nie warto się starać, bo im bardziej się starasz, tym większe mają pretensje. Z komercyjnego punktu widzenia lepiej zrobić 5 prostych zleceń niż jedno skomplikowane, bo pieniądze podobne, nakład pracy często, a ryzyko zawsze dużo mniejsze. Tylko, że dla mnie to też hobby, chcę się rozwijać w tym kierunku i dlatego nieraz przyjmuję coś, co się nie opłaca albo nie wiadomo, czy w ogóle da się zrobić.
przez użytkownika (2.3k)
Nie chcieliście nigdy własnego oprogramowania stworzyć?
0 głosów
przez użytkownika (25.2k)
Chcemy...Niestety są dwa czynniki ograniczające - czas i pieniądze.  Staramy się o kasę z Unii. Jak dobrze pójdzie, to za dwa lata będzie fajny rezultat i kolejny projekt w realizacji. Póki co nie jesteśmy w stanie zamknąć się na zlecenia komercyjne i skupić na B+R, ale zmierzamy w tym kierunku. M. in. stąd pomysł ze szkoleniami. Niech ludzie robią prostsze przypadki we własnym zakresie, my wtedy będziemy robić więcej trudniejszych (jest nadzieja, że i za większe pieniądze), a przy okazji spróbujemy usystematyzować tę wiedzę i zamknąć ją w jakimś programie.
+1 głos
przez użytkownika (25.2k)
Wróciliśmy do tematu szkoleń. Szkolenie podstawowe rozrosło się do dwudniowego. Najbliższy planowany termin 16-17 maja.

Pracujemy nad kolejnym etapem - odzyskiwanie danych z systemu plików FAT.
0 głosów
przez użytkownika (25.2k)
Grupa na 16-17 maja już pełna, zbieramy kolejną na tydzień później - 23 - 24 maja.W czerwcu ruszamy z FATem, ale pierwszą grupę już mamy zmontowaną z uczestników wcześniejszych szkoleń.
0 głosów
przez użytkownika (25.2k)

Ruszamy z FATem 

http://kaleron.pl/szkolenie-odzyskiwanie-danych-FAT.php

Wrzesień/październik powinno być gotowe szkolenie z NTFS.

0 głosów
przez użytkownika (25.2k)
Podaję rozkład jazdy szkoleń do połowy października:

Podstawy

- 26-27 VII - grupa pełna

23-24 VIII - są miejsca

13-14 IX są miejsca

7-8 X - są miejsca

FAT:

12-13 VII

29-30 VII

26-27 VIII

16-17 IX

9-10 X

Wszystkie terminy na pewno się odbędą, ale w każdej grupie są jeszcze wolne miejsca

Na przełomie września i października ruszamy też z NTFSem, ale pierwszeństwo mają uczestnicy naszych wcześniejszych szkoleń i na ten moment w każdej grupie wszystkie miejsca są zajęte.
...