Szkolenie z odzyskiwania danych

+1 głos
168 wizyt
Zapraszam wszystkich zainteresowanych na szkolenie z odzyskiwania danych. Na razie proponujemy szkolenie na podstawowym poziomie, tak, że jeśli ktoś ma trochę doświadczenia w obsłudze takich programów, jak MHDD, Wiktoria, DMDE, R-Studio, to prawdopodobnie większość z tego, co będzie na szkoleniu już wie.. Z drugiej strony jeśli ktoś ma problemy z matematyką i fizyką na poziomie szkoły podstawowej, to też niewiele z tego skorzysta. Oczywiście szkolenie jest po to, żeby się uczyć, ale nie byłoby miło, gdyby ktoś rozbijał zajęcia przez braki w podstawach.

Więcej szczegółów na stronie:

http://kaleron.pl/szkolenie-odzyskiwanie-danych.php

Jeśli ktoś jest zainteresowany bardziej zaawansowanym poziomem szkolenia, to proszę pisać. Jak będzie zainteresowanie, to na pewno coś przygotujemy.
pytanie zadane 18 stycznia 2017 w Inne przez użytkownika Kaleron (24,280)

4 odpowiedzi

0 głosów
Zapraszamy na kolejne szkolenia z odzyskiwania danych. Tym razem terminy sobotnie: 22 kwietnia i 20 maja.
odpowiedź 30 marca 2017 przez użytkownika Kaleron (24,280)
komentarz 12 maja 2017 przez użytkownika bartosz (2,050)
Kiedy na HTTPS przechodzicie :) ?
0 głosów
Trudno powiedzieć...Zaczęliśmy wykonywać pewne ruchy koło naszej strony, nawet od pół roku mamy prawie gotową nową wersję, ale cały czas są ważniejsze i pilniejsze sprawy do zrobienia. Chociażby te szkolenia...mamy zainteresowanie wyższymi poziomami, a nie ma kiedy przygotować ćwiczeń, prezentacji, innych materiałów.

Zresztą u nas nigdy marketing nie był opanowany jak należy, a zawsze się jakoś kręciło:).
odpowiedź 13 maja 2017 przez użytkownika Kaleron (24,280)
komentarz 13 maja 2017 przez użytkownika bartosz (2,050)
Ja wszystkie SSLe przerzuciłem ze skompromitowanego StartSSL na darmowe LetsEncrypt, trochę roboty jest na serwerze z ustawieniem wszystkiego, no ale za darmo i działa :), wkrótce Chrome zacznie sypać warningami jak nie będzie SSL dlatego pytam.
0 głosów
Mam nadzieję, że zdążymy. Problem polega na tym, że u nas zawsze na pierwszym miejscu była technika, a kwestie marketingu często odłogowały z braku czasu...Teoretycznie można kogoś zatrudnić/wynająć do zajmowania się marketingiem, ale doświadczenie uczy, że typowi marketingowcy często naobiecują klientom cudów na kiju, byle ich tylko złapać, a potem trzeba tłumaczyć, że nie wszystko się da, nie w każdych pieniądzach, a nawet jeżeli, to i tak to będzie musiało potrwać trochę dłużej. Najgorsze jest to, że wielu klientów nie rozumie fizyki na poziomie szkoły podstawowej i nie każdemu da się wytłumaczyć.

Ostatnio doszedłem do przekonania, że dla tzw. konsumentów nie warto się starać, bo im bardziej się starasz, tym większe mają pretensje. Z komercyjnego punktu widzenia lepiej zrobić 5 prostych zleceń niż jedno skomplikowane, bo pieniądze podobne, nakład pracy często, a ryzyko zawsze dużo mniejsze. Tylko, że dla mnie to też hobby, chcę się rozwijać w tym kierunku i dlatego nieraz przyjmuję coś, co się nie opłaca albo nie wiadomo, czy w ogóle da się zrobić.
odpowiedź 13 maja 2017 przez użytkownika Kaleron (24,280)
komentarz 15 maja 2017 przez użytkownika bartosz (2,050)
Nie chcieliście nigdy własnego oprogramowania stworzyć?
0 głosów
Chcemy...Niestety są dwa czynniki ograniczające - czas i pieniądze.  Staramy się o kasę z Unii. Jak dobrze pójdzie, to za dwa lata będzie fajny rezultat i kolejny projekt w realizacji. Póki co nie jesteśmy w stanie zamknąć się na zlecenia komercyjne i skupić na B+R, ale zmierzamy w tym kierunku. M. in. stąd pomysł ze szkoleniami. Niech ludzie robią prostsze przypadki we własnym zakresie, my wtedy będziemy robić więcej trudniejszych (jest nadzieja, że i za większe pieniądze), a przy okazji spróbujemy usystematyzować tę wiedzę i zamknąć ją w jakimś programie.
odpowiedź 16 maja 2017 przez użytkownika Kaleron (24,280)

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

...