+1 głos
475 wizyt
w Inne przez użytkownika (25.2k)
Zapraszam wszystkich zainteresowanych na szkolenie z odzyskiwania danych. Na razie proponujemy szkolenie na podstawowym poziomie, tak, że jeśli ktoś ma trochę doświadczenia w obsłudze takich programów, jak MHDD, Wiktoria, DMDE, R-Studio, to prawdopodobnie większość z tego, co będzie na szkoleniu już wie.. Z drugiej strony jeśli ktoś ma problemy z matematyką i fizyką na poziomie szkoły podstawowej, to też niewiele z tego skorzysta. Oczywiście szkolenie jest po to, żeby się uczyć, ale nie byłoby miło, gdyby ktoś rozbijał zajęcia przez braki w podstawach.

Więcej szczegółów na stronie:

http://kaleron.pl/szkolenie-odzyskiwanie-danych.php

Jeśli ktoś jest zainteresowany bardziej zaawansowanym poziomem szkolenia, to proszę pisać. Jak będzie zainteresowanie, to na pewno coś przygotujemy.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

9 odpowiedzi

0 głosów
przez użytkownika (25.2k)
Zapraszamy na kolejne szkolenia z odzyskiwania danych. Tym razem terminy sobotnie: 22 kwietnia i 20 maja.
przez użytkownika (2.3k)
Kiedy na HTTPS przechodzicie :) ?
0 głosów
przez użytkownika (25.2k)
Trudno powiedzieć...Zaczęliśmy wykonywać pewne ruchy koło naszej strony, nawet od pół roku mamy prawie gotową nową wersję, ale cały czas są ważniejsze i pilniejsze sprawy do zrobienia. Chociażby te szkolenia...mamy zainteresowanie wyższymi poziomami, a nie ma kiedy przygotować ćwiczeń, prezentacji, innych materiałów.

Zresztą u nas nigdy marketing nie był opanowany jak należy, a zawsze się jakoś kręciło:).
przez użytkownika (2.3k)
Ja wszystkie SSLe przerzuciłem ze skompromitowanego StartSSL na darmowe LetsEncrypt, trochę roboty jest na serwerze z ustawieniem wszystkiego, no ale za darmo i działa :), wkrótce Chrome zacznie sypać warningami jak nie będzie SSL dlatego pytam.
0 głosów
przez użytkownika (25.2k)
Mam nadzieję, że zdążymy. Problem polega na tym, że u nas zawsze na pierwszym miejscu była technika, a kwestie marketingu często odłogowały z braku czasu...Teoretycznie można kogoś zatrudnić/wynająć do zajmowania się marketingiem, ale doświadczenie uczy, że typowi marketingowcy często naobiecują klientom cudów na kiju, byle ich tylko złapać, a potem trzeba tłumaczyć, że nie wszystko się da, nie w każdych pieniądzach, a nawet jeżeli, to i tak to będzie musiało potrwać trochę dłużej. Najgorsze jest to, że wielu klientów nie rozumie fizyki na poziomie szkoły podstawowej i nie każdemu da się wytłumaczyć.

Ostatnio doszedłem do przekonania, że dla tzw. konsumentów nie warto się starać, bo im bardziej się starasz, tym większe mają pretensje. Z komercyjnego punktu widzenia lepiej zrobić 5 prostych zleceń niż jedno skomplikowane, bo pieniądze podobne, nakład pracy często, a ryzyko zawsze dużo mniejsze. Tylko, że dla mnie to też hobby, chcę się rozwijać w tym kierunku i dlatego nieraz przyjmuję coś, co się nie opłaca albo nie wiadomo, czy w ogóle da się zrobić.
przez użytkownika (2.3k)
Nie chcieliście nigdy własnego oprogramowania stworzyć?
0 głosów
przez użytkownika (25.2k)
Chcemy...Niestety są dwa czynniki ograniczające - czas i pieniądze.  Staramy się o kasę z Unii. Jak dobrze pójdzie, to za dwa lata będzie fajny rezultat i kolejny projekt w realizacji. Póki co nie jesteśmy w stanie zamknąć się na zlecenia komercyjne i skupić na B+R, ale zmierzamy w tym kierunku. M. in. stąd pomysł ze szkoleniami. Niech ludzie robią prostsze przypadki we własnym zakresie, my wtedy będziemy robić więcej trudniejszych (jest nadzieja, że i za większe pieniądze), a przy okazji spróbujemy usystematyzować tę wiedzę i zamknąć ją w jakimś programie.
+1 głos
przez użytkownika (25.2k)
Wróciliśmy do tematu szkoleń. Szkolenie podstawowe rozrosło się do dwudniowego. Najbliższy planowany termin 16-17 maja.

Pracujemy nad kolejnym etapem - odzyskiwanie danych z systemu plików FAT.
0 głosów
przez użytkownika (25.2k)
Grupa na 16-17 maja już pełna, zbieramy kolejną na tydzień później - 23 - 24 maja.W czerwcu ruszamy z FATem, ale pierwszą grupę już mamy zmontowaną z uczestników wcześniejszych szkoleń.
0 głosów
przez użytkownika (25.2k)

Ruszamy z FATem 

http://kaleron.pl/szkolenie-odzyskiwanie-danych-FAT.php

Wrzesień/październik powinno być gotowe szkolenie z NTFS.

0 głosów
przez użytkownika (25.2k)
Podaję rozkład jazdy szkoleń do połowy października:

Podstawy

- 26-27 VII - grupa pełna

23-24 VIII - są miejsca

13-14 IX są miejsca

7-8 X - są miejsca

FAT:

12-13 VII

29-30 VII

26-27 VIII

16-17 IX

9-10 X

Wszystkie terminy na pewno się odbędą, ale w każdej grupie są jeszcze wolne miejsca

Na przełomie września i października ruszamy też z NTFSem, ale pierwszeństwo mają uczestnicy naszych wcześniejszych szkoleń i na ten moment w każdej grupie wszystkie miejsca są zajęte.
0 głosów
przez użytkownika (25.2k)
Listopad - grudzień będzie gęsto. Firma Notemaster uruchamia trzecią salę szkoleniową. W ciągu tych dwóch miesięcy przeprowadzimy ok. 10 szkoleń. Teraz jeszcze trudno określić dokładne terminy dla kolejnych szkoleń, bo to trochę zależy od zainteresowania konkretnymi tematami. Ponieważ sprawami organizacyjnymi świetnie zajmują się koledzy z Notemastera, zainteresowanych proszę o kontakt z kierownikiem - rjonak@notemaster.pl lub zastępcą - a.kowalewski@notemaster.pl

Zapraszam także zainteresowanych szkoleniami z zakresu naprawy laptopów, cyberbezpieczeństwa, wdrażania i zarządzania serwerami, układów sterowania, pozycjonowania stron. W przygotowaniu także inne szkolenia z zakresu IT i elektroniki.
...