+1 głos
371 wizyt
przez użytkownika
Cześć, znacie lub możecie polecić z własnego doświadczenia firmy w Polsce (lub zagranicą), które poszukują pracowników? Jakie są stawki? Dziękuję.

Twoja odpowiedź

Twoje imię i nazwisko, do wyświetlenia (opcjonalnie):
Prywatność: Twój adres użyty będzie jedynie do wysyłania tych powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:
Jak się potocznie mówi na pendrive (trzyliterowy skrót)?
Zaloguj lub zarejestruj się, aby nie przechodzić procesu weryfikacji w przyszłości.

4 odpowiedzi

–1 głos
przez użytkownika
Najpierw pokaż co potrafisz. jak coś potrafisz sami cię znajdą .
0 głosów
przez użytkownika (2.8k)
Guzik. Przy obecnym bezrobociu można stanąć na rzęsach i zaklaskać uszami, ale jak znajdzie się ktoś z większym doświadczeniem lub tańszy to tyle. Sprawdzone w praktyce.
0 głosów
przez użytkownika (2.8k)
Wątpię żeby sami Cię znaleźli. Na podstawie czego? Musiałbyś prezentacje robić na konferencjach, pisać artykuły, wtedy możliwe, że ktoś by się odezwał, a tak, nie widzę tego.
0 głosów
przez użytkownika
Nie wątp. Wbrew pozaorom. monitorowane sĄ wszelkiE  fora odzyskiwania danych. Nie ma moŻliwosci dostania pracy jeżeli nic nie potrafisz.nAJPIER WYKAZAĆ NALEZY SIĘ WIEDZA PRAKTYCZNĄ I RELATYWNYM MYŚLENIEM .Dopiero potem.  mozna strac się o prace. Poszukiwani sa specjaliści a nie osoby ,które cos gdzie usłyszały. Nie ma czasu na szkolenia. Obecnie żadna firma nie prowadzi szkoły ,gdyż każdy przypadek jest inny. Odzyskiwanie danych to czysta matematyka, jezeli potrafisz, zacznij sie udzielac stwórz własną stronę i dopiero  aplikuj.  Musisz wykazac że  umiesz i wesz co robisz. Nikt nie powierzy dysku i danych ,komus kto nie bedzie wiedział jak się do tego zabrac. Firma odpowiada za dane które dostała. Jezeli uszkodzi jeszcze bardziej dysk traci nie tylko klienta ,ale równiez wizerunek ,a na to żadna firman ie pójdzie.. Próbuj ,ale jak mówiłem marne szanse.
...